Huawei P40 Pro Kurulum ekranı

Yeni bir akıllı telefona geçmek, özellikle cihazınızı yıllardır güncellemediyseniz eğlenceli bir deneyim olabilir. Daha iyi performans, daha iyi kameralar ve yeni özellikler arasında, şık ve yeni bir telefon için pek çok şey var.

Yükseltme sırasında karşılaşılan bir zorluk, konum entegrasyonunu durdurmaktır, ancak çoğu üretici, tüm verilerinizi eski bir telefondan yeni bir cihaza kopyalamanıza izin verir. Bu ne mi Android Kurumu Okuyucular bunu mu yapıyor yoksa temiz bir sayfa açarak mı başlamayı tercih ediyorsunuz? Aşağıdaki ankete katılarak bize bildirin.

lütfen bekleyin.. Anketi indir

İster kişisel güncellemeler ister test / inceleme amacıyla kullanılan cihazlar olsun, yeni telefonlarla başlamak istiyorum. Bu, Google’ın hesabınızdaki iletişim bilgileri, e-posta, fotoğraflar ve daha fazlası gibi birçok veriyi yedeklemesine yardımcı olur. Ayrıca, her yeni lansmanın sonunda Play Store’dan indirdiğim en sevdiğim uygulamaların bir paketine sahibim ve WhatsApp gibi bazı uygulamalar da yedekleniyor.

İnsanların neden tüm verilerini eski telefonlarından kopyalamak istediklerini kesinlikle anlıyorum. Bu, yeni ve şık telefonunuzu gerçekten kullanmanıza izin vererek, işleri tam olarak istediğiniz gibi ayarlamak için çok fazla zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Yeni bir cihaz başlatmanın en iyi yolunu mu düşünüyorsunuz? Bir profesyonel gibi telefonları değiştirmek için kapsamlı bir kılavuzumuz var.