Hediye verme zamanı Pazar! Her ay Üç şanslı Android Kurumu Okuyucular, en iyi teknolojilerden bazılarını öğrenme şansına sahiptir. Bu ay hayranların en sevdiği telefonu, harika bir akıllı saati ve piyasadaki en iyi kulaklıklardan birini veriyoruz.

Geçen ayın kazananları Samsung Galaxy S21 Plus, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Pro, ABD’den Eric R., Portekiz’den Luis S. ve İngiltere’den Manesh C.’yi tebrik ediyoruz.

Bu ay yeni bir Samsung Galaxy S20 FE, Garmin Venu 2 ve Sony WH-1000XM4 Android Kurumu’ndan lisanslı kulaklıklar!

Haftanın en çok okunan hikayelerine, yorumlarına ve özelliklerine dahil olmak için Android Authority haftalık bültenine abone olun. Her Pazar, geçen haftanın en iyi içeriğinin özetini içeren bir e-posta uyarısı alacaksınız.

Birincilik ödülü: Samsung Galaxy S20 FE ve AA Tişörtü

Samsung Galaxy S20 FE ön ekran

Kredi: David E-posta / Android Referansı

“FE”, “Fan Sürümü” anlamına gelir ve bir sürümdür Android Kurumu Hayran ücretsiz olarak bir tane almayı planlıyor. Bu, bir AA tişört ile birlikte bu ayki en iyi ödülümüz.

Galaxy S20 FE’de Samsung, çoğu alıcının umursamadığı özellikleri dışarıda bırakırken hayranların en çok ilgilendiği yönleri göz önünde bulundurmuş. Amiral gemisi işlemci, genişletilebilir depolama, IP68 derecesi, geniş AMOLED ekran, kablosuz şarj, kablosuz PowerShare ve üç lensli arka kamera dahil olmak üzere ortak Galaxy S özelliklerinin tümü burada. Ayrıca kamera için bir ton yazılım özelliği, Galaxy S20’den daha büyük bir pil ve oyun merkezli özellikler var.

Hoş bir ekstra dokunuş olarak Samsung Galaxy S20 FE, çoğu Galaxy S ailesinde yeni olan birçok renkte geliyor. Kazanan tarafından seçilen rengi değerlendirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz!

Galaxy S20 FE hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kapağımıza bakın:

Hediye bölümüne girin!

İkincilik ödülü: bir Garmin Venu 2 ve bir AA Tişörtü

garmin venu 2 hediye

Kredi: Jimmy Westenberg / Android Referansı

Bu ay ikincilik ödülü, bu bölümde sunulan en son teknolojidir. Garmin Venu 2 Premium, birinci nesil için harika bir alternatiftir ve akıllı saat standartlarına göre pahalı olsa da, bu kazananımızın endişelenmesi gereken bir şey değildir.

Venu 2, bugüne kadarki en uygun fiyatlı Garmin akıllı saatidir. Onu bu kadar büyük bir başarı haline getiren şey budur ve hatta yürüyüş ve dağcılık gibi daha fazla fitness ve sağlık izleme aracı ile önemli sağlık verilerini aynı anda yakalayan yeni bir Sağlık Anlık Görüntüsü özelliği eklersiniz ve ardından sağlık hizmeti sağlayıcınızla paylaşabilirsiniz.

416 4416 çözünürlüğe sahip 1,3 inç AMOLED ekrana sahip güzel bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, açılış ekranında ilginç animasyonlar ve yeni animasyonlu ekranlarla birlikte gelen orijinal Venu’dan tamamen yeni bir arayüze sahip. Bu yazılım aynı zamanda önceki nesilden çok daha gelişmiştir.

Aşağıdaki kapsamımıza göz atın:

Hediye bölümüne girin!

Üçüncülük ödülü: Sony WH-1000XM4 kulaklık ve bir AA tişört

Sony WH WH 1000XM4

Kredi: Adam Molina / Android referansı

Yarışmamızda üçüncülük pek teselli ödülü değildir – Sony WH-1000XM4 kulaklıklar piyasadaki en iyi telefonlardan biridir. Kulaklığın siyah modeli de yeni siyah renginizle eşleşiyor Android Kurumu T-shirt mükemmel.

Yüksek kaliteli Bluetooth kodekleri, mükemmel ses, gürültü azaltma, iyi pil ömrü ve otomatik duraklatma ve çok işlevli Bluetooth gibi akıllı özelliklerin birleşimi, bu kulaklıkları çoğu insan için en iyi seçenek haline getirir. Kardeş sitemiz, SoundGuys، Kulaklıklara neredeyse benzeri görülmemiş bir on puan verdi, Okurları da etkilendi.

Ağustos ayında piyasaya sürülen Sony WH-1000XM4, yeni bir tane satın almanız yaklaşık 280 dolara mal oluyor. Bu bir Amazon anlaşması. Aşağıdaki kapsamımıza göz atın:

Buraya girin

Uluslararası hediyeler Galaxy S20 FE, Garmin Venu 2 ve Sony WH-1000XM4!

Kazananlar Galerisi

Mitesh M Fitbit Versa 3 Kazanan Hediye

Hindistan’dan Mitsch’i tebrik ediyor ve Şubat yarışında kazandıkları yeni markaları Fitbit Versa 3’ü sergiliyorlar.

Şartlar ve koşullar

  • Bu uluslararası bir hediyedir (ülkenize gönderemeyeceğimiz ürünler hariç).
  • Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’nın tüm bölgelerine ödüller gönderebiliriz. Başka bir bölgede yaşıyorsanız, yaşadığınız yere bağlı olarak, ekrandaki akıllı telefona eşit veya benzer değerde alternatif bir ödül sunmak için sizinle iletişime geçebiliriz.
  • Eksik gönderimden sorumlu değiliz.
  • Ödülün kötüye kullanımından sorumlu değiliz.
  • İkamet ettiğiniz ülkede yasal yaşta olmalısınız.
  • Karşılaşabileceğiniz herhangi bir ithalat vergisi veya maliyetinden sorumlu değiliz.
  • Birden fazla e-posta adresi kullanarak ek girdi oluşturamazsınız. Tüm kazananları doğrulayacağız ve bir kişi tarafından birden fazla e-posta adresi belirlediğimizde kazanmaya uygun olmayacaksınız.
  • Bu bölümde herhangi bir değişiklik yapma hakkımız saklıdır.
  • Bu hediyeler Android Kurumu.
  • Bu ödül, satın alınmaya hazır olduğunda gönderilecektir.

Daha: S. Android Authority Android ile ilgili ortak araçlar Yazar