Tokyo 2020 Olimpiyatları

İçindekiler

Planlanandan bir yıl sonra, Tokyo 2020 Olimpiyatları sonunda gerçekleşiyor! Ve evet, bu hala resmi bir isim. Resmi olarak, oyunlar 23 Temmuz Cuma günü başlar ve 8 Ağustos’ta sona erer. Ancak, Japonya’da softbol ve futbol gibi birçok Olimpiyat Oyunları şimdiden başladı.

Salgın nedeniyle, Oyunların organizatörleri Olimpiyat tarihinde ilk kez Oyunlarda canlı seyirci bulundurmama kararı aldı. Olimpik bir uyuşturucu bağımlısıysanız, buna fiziksel olarak katılamıyor olmanızın bir önemi olmayacaktır. NBC, önümüzdeki birkaç hafta boyunca 2020 Tokyo Olimpiyatlarının binlerce saatini yayınlayacak veya yayınlayacak, bu yüzden bu etkinliği kaçırmayacaksınız.

Akıllı TV’niz, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya spor izleyebileceğiniz hemen hemen her cihazla geleneksel TV’lerinizde oyun oynayabilirsiniz. İşte oyunların her yerden nasıl yayınlandığına hızlı bir bakış.

Tavus Kuşu’nda 2020 Tokyo Olimpiyatları

olimpik tavus kuşu

NBC, Peacock yayın hizmetinin Olimpiyat hayranlarına neler sunabileceğini göstermek için bir yıldır bekliyor. Şimdi yaz oyunları bitti ve tavus kuşu bitecek. Peacock’a kaydolursanız, 5.000 saatten fazla canlı Olimpiyat izleyebilirsiniz. Bu, erkek ve kadın jimnastiği, yüzme, atletizm ve daha fazlası gibi önemli etkinliklerin canlı yayınını içerir. Canlı yayın sırasında bir şey kaçırırsanız endişelenmeyin. Peacock ayrıca önemli olayların özetlerini ve tam tekrarını da içerir, böylece dilerseniz izleyebilirsiniz.

En iyi kısım? 2020 Tokyo Olimpiyatlarının neredeyse tüm canlı yayınları Peacock’dan ücretsiz olarak yayınlanacak. Peacock Premium aboneliği üzerinden canlı olarak izlemek ve yayınlamak için ücretli olan tek etkinlik Team USA Erkekler Basketbol Turnuvası olacaktır. ABD Erkekler Basketbol Turnuvasını tam olarak atlayamazsanız, Peacock Premium’un aylık 9,99 $ olsun veya olmasın aylık 4,99 $ maliyeti.

Oyunların canlı yayınına ek olarak, Peacock ayrıca bir dizi özel günlük gösteriye de sahip olacak. Günlük şovlar arasında kadın spor kıyafetlerinin yer alacağı Tokyo Gold, Tokyo Live, Tokyo Tonight ve On Her Turf yer alıyor.

Oyun sırasında Peacock’a çeşitli konulara ayrılmış bir dizi canlı yayın kanalı da eklenir:

 • Harika anlar: Son Olimpiyat Oyunlarının en büyük anlarına bir göz atın
 • Olimpiyatlarla Tanışmak: Büyük Olimpiyat sporcularının profili
 • Önemli Noktalar: En unutulmaz Olimpiyat olaylarına bir başka bakış
 • ABD Takımı: ABD Olimpiyatlarının Önemli Noktaları.
 • Tokyo Flame: Tokyo Olimpiyat meşalesinin canlı akışı

Servis ayrıca istek üzerine maçlardan önce ve sonra izlemek için özel bir numaraya sahiptir. onlar dahil

 • Efekt 96
 • Michael Phelps: Madalya Anıları ve daha fazlası
 • en büyük maç
 • Ryan ile derinlemesine
 • My Pursuit: Yaşam, Miras ve Jordan Burroughs
 • Top ve ülke için
 • Altın
 • kız kardeşler 96
 • Kevin Hart ve Snoop Dogg ile Olimpiyatta Öne Çıkanlar

Gördüğünüz gibi, Peacock Tokyo’dan Olimpiyatların canlı yayınını izlemek için en iyi şov olacak, NBC ayrıca oyunlardan sonra The Office ve Parks and Recreation gibi şovları izlemek için kayıt olan kişilerin Eşsiz şovlarla bir araya gelmesini umuyor. ve The Boss Baby 2 ve yakın zamanda terk edilen suç dizisi Dr. Death gibi filmler.

NBC ve diğer kablolu kanallarda Tokyo 2020 Olimpiyatları

Tavus kuşunu 2020 Tokyo Olimpiyatları ile eşleştirmek için kullanmak istemiyorsanız, size sunulan başka seçenekler de var. Kablo veya uydu TV aboneliğiniz varsa, NBCSN, Golf Channel, USA, Telemundo, CNBC, Universo ve Channel Olympic dahil olmak üzere birçok kardeş kablo kanalıyla NBC’de maçları izleyebilirsiniz. Ayrıca, onaylı bir kablo veya uydu TV aboneliğiniz varsa, bu oyunların kapsamını izlemek için akıllı TV’nizde, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde NBC Sports’ta oturum açabilirsiniz.

Ayrıca YouTube TV, Hulu Plus TV Live, Fubo TV, Sling TV ve daha fazlası gibi akış hizmetleri aracılığıyla oyunların NBC kapsamını izleyebilirsiniz.

Devamını oku: En iyi canlı TV hizmetleri

Rocco cihazlarında izleyin

oyun yılları

Bir Rocco yayın çubuğuna, bir durdurma kutusuna veya Roku ile çalışan bir akıllı TV’ye sahipseniz, 2020 Tokyo Olimpiyatları kapsamına hızla erişebilir ve izleyebilirsiniz. Oyunlar başladığında, Roku ana ekranından ücretsiz etkinlik özetlerine erişebilirsiniz. Oyunlar 23 Temmuz’da başlamadan önce, açılış törenine geri sayımı görmek için 2020 Tokyo Olimpiyatları ana sayfasına tıklayabilirsiniz. Oyunların resmi başlangıcından sonra, aynı bölüm her ülkenin takımları için madalya sayma tablosu olur.

Amazon Fire TV’lerde izleyin

Amazon Oyunları

Peacock, birkaç hafta önce Amazon Fire TV tabanlı yayıncılara, ses kutularına ve akıllı TV’lere eklendi. Bu, bu cihazların sahiplerinin 2020 Tokyo Olimpiyatları kapsamına erişmenin kolay ve kullanışlı bir yolunu bulabilecekleri anlamına geliyor. 22 Temmuz’dan itibaren, Fire TV sahipleri ana ekranlarında Olimpiyatları Peacock, NBC Sports veya canlı yayın hizmetinde izlemeyi seçebilecekleri özel bir sayfa görecekler.