Samsung Galaxy Watch 3 Başlık 3

Kredi: Jimmy Westenberg / Android Referansı

Fitness takipçisi, forma girerken kullanışlı araçlardan biridir. Size sihirli bir şekilde uymayacak, ancak sizi fitness hedeflerinizin zirvesinde tutabilir ve sizi motive edebilir. Bazı üreticiler sadece çocuklar için spor takipçileri bile sunuyor. Tüm ana oyunculardan anlaşmalar topladık ve aşağıda favorilerimizi görebilirsiniz.

Bu günlerde akıllı saatler ve fitness takipçileri tamamen örtüşüyor. Önce bir akıllı saat özelliği arıyorsanız, şu anda mevcut olan en iyi akıllı saat fırsatlarının listesini okumak isteyebilirsiniz.

Özel Fırsat: Galaxy Watch 3’ü en az 199,99 $ (veya takasla daha fazla) karşılığında alın

Samsung Galaxy Watch 3 Samsung Fiyatları

Kredi: Matt Horn / Android Organizasyonu

Samsung Galaxy Watch 3 en düşük fiyatına ulaştı. Tüm modellerde 150 $ indirim vardır ve öğrenciler ve eğitimciler modele göre değişen ekstra indirimden yararlanabilirler. Bu, en düşük fiyata alabileceğiniz anlamına gelir 249,99 (150 $ indirim), Yada … için 199,99 (200 $ indirim) Samsung sitesine girerken teklifler bölümünde bulunabilecek eğitim programında indirim.

Alıp satarak daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Bazı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler takas edilebilir ve eski Galaxy Watch’unuz 160 dolarlık ticari değerin tamamına değer. Galaxy Watch 3’ün 41 mm Bluetooth versiyonu düşüyor Sadece 89,99 $ (310 $ indirim) İşlemin maksimum değerini eklediğinizde veya 71,99 (328 $ indirim) Eğitim indirimi için uygunsanız.

İlişkili: Samsung’un en iyi fitness takipçileri ve akıllı saatleri

Eğitim programı indirimini düşünmeden önce satış fiyatları şöyle:

Tercih ettiğiniz bir perakendeciniz varsa, bu şekilde 150 $ tasarruf da elde edebilirsiniz Amazon، En iyi satın alma، Walmart, Ve B & H, Diğerleri arasında.

Hisse senetleri hızlı hareket ediyor, bu nedenle aşağıdaki widget’ı kontrol edin. Daha fazlasını kaydetmek için burayı tıklayın.

Fitness Takipçisi Fiyatları

İşleri basitleştirmek için üreticinin anlaşmalarını ayarladık. Tüm alım satımlar yazım sırasında doğrudandı, ancak alım satımlar tamamlandıkça ve teklifler göründükçe postayı güncellemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Fitbit esnaf

Fitbit Versa 2 Family Shot Fitness Tracker Fiyatları

Fitbit, muhtemelen çoğu insanın yeni bir fitness takipçisine ihtiyaç duyduklarında aklına gelen ilk isimdir. İster ailenizle ve arkadaşlarınızla rekabet etmenize izin veren bir uygulama, ister çeşitli modellerden birini seçin, Fitbit birçok insan için mantıklı bir seçim yapar.

Ayrıca bakınız: En İyi Fitbit Uygulamaları: Fitness takipçinizden en iyi şekilde yararlanın

Çok sayıda modele rağmen ihtiyaçlarınıza uygun Fitbit’i seçmek zor. Inspire HR, yalnızca temel bilgileri istiyorsanız iyi bir seçenektir, ancak Charge 3 veya Charge 4 daha büyük ekranlar ve daha etkileşimli bir arayüz sunar. Fitbit ayrıca en çok uygulama içi özellikleri ve akıllı saat özelliklerini içeren birkaç Versa modeli sunar.

İşte bulabileceğimiz en iyi Fitbit fırsatlarından bazıları:

Garmin Fitness Tracker Fiyatları

garmin vivoactive 4 Eliptik solunum ekranı incelemesi

Garmin her tür fitness takipçisini takip etse de genel izleyiciler de vardır. Mil toplamak ve GPS haritalarını almak istiyorsanız, öndeki çizgi sizin için en iyi seçenektir. Vivosmart 4 ve Vivofit 4, günlük zindeliği izlemek için iyi seçeneklerdir.

Ülke genelinde bulabildiğimiz en iyi Garmin fırsatları şunlardır:

Daha fazla oku: En iyi Garmin saati nedir?

Samsung fırsatları

Fitness takipçisi ticaret listesinde Samsung Galaxy Watch Active

Zaten Samsung Galaxy ekosisteminin içindeyseniz, bir Samsung fitness takipçisi mükemmel bir anlam ifade eder. Galaxy Fit, Samsung Health ile iyi eşleşir, böylece birden çok sayfada farklı adımlardan geçebilirsiniz.

Galaxy Watch Active 2 de dahil olmak üzere bulduğumuz en iyi fitness takipçisi fırsatlarından bazıları.

Fossil Fitness Tracker Fiyatları

Fossil Sports Fitness Tracker fırsatları

Fossil, şu anda alabileceğiniz en iyi Wear OS saatlerinden birini sunarak smartwatch oyununda kendisine bir isim yaptı. Bununla birlikte, bu spor aynı zamanda moda fitness bağımlıları açısından da geliştirildi. Fossil Sport muhtemelen listedeki herhangi bir seçeneğe en çok benzeyen saattir ve birçok akıllı özellik sunar.

Diğer işlemler

fitness takipçisi fırsatları listesinde apple watch 3 serisi

En büyük üreticilerin çoğunu ele alsak da, bu bölümde diğer tüm iyi fitness izci fırsatlarını sunacağız. Şu anda ikisi de dikkate değer olan Xiaomi’nin Mi Band 5 ve eski Apple Watch serilerini içeriyor.