SanDisk Fırsatı iXpand Luxe

Elektroniklerin dahili depolama kapasitelerinde yıllar içinde ortalama bir artış olmasına rağmen, güvenilir bir USB sürücü hala herkesin dişli çantası için gereklidir. Ancak, USB-A bağlantı noktaları kaybolmaya başladığında, insanlar USB-C destekli harika bir çubuk arıyor olabilir. Eğer sizseniz, bu SanDisk fırsatını kaçırmamalısınız!

Bugün ve sınırlı bir süre için Amazon, SanDisk iXpand Flash Drive Luxe’ı satışa sundu. 128 GB’lık varyant sadece 36.99 $, her zamanki 59,99 $ fiyatından %38 tasarruf. Bu, bu ürün için kaydedilen en düşük fiyat.

Ayrıca bakınız: En iyi USB flash sürücüler

Farklı bir kapasiteye mi ihtiyacınız var? 256GB modeli de indirimli ama sadece %17’lik bir indirimle fiyatı 74.99 dolara kadar iniyor. Aynı şekilde, 64GB modeli sadece %18 indirimli, ironik bir şekilde 128GB modeliyle aynı fiyata geliyor! Diğer bir deyişle, 128GB SanDisk anlaşması istediğin kişidir.

Ek bir bonus olarak, bu çubukta ayrıca bir Yıldırım konektörü bulunur. Onu bir iPhone’a mı yoksa kelimenin tam anlamıyla aptalca özel bağlantıyı kullanmayan başka bir cihaza mı bağladığınıza bağlı olarak bir konektörden diğerine geçersiniz. Bu, SanDisk iXpand Luxe’i USB-C bağlantı noktalarına sahip modern bir dizüstü bilgisayar ve bir iPhone kullanan kişiler için çubuğu cihazdan cihaza değiştirebilecekleri için zahmetsiz hale getiriyor.

Ancak Android kullanıcıları da bundan memnun kalacak. Lightning konektörü orada değilmiş gibi davranın ve harika zaman geçirin.

Bu SanDisk anlaşması uzun sürmeyecek, o yüzden fırsatınız varken alın!