Mor samsung galaxy a72

  • Samsung yanlışlıkla Galaxy A82 5G’yi kızdırdı.
  • Galaxy Quantum 2’nin uluslararası versiyonunun Güney Kore’den olduğu söyleniyor.
  • Snapdragon 855 Plus, 120Hz ekran ve 64 megapiksel ana kamera alabilirsiniz.

Galaxy A72’nin büyük ekranı için heyecanlısınız, ancak 90Hz ekran ve 5G eksikliği sizi hayal kırıklığına uğrattı mı? İstediğiniz telefonu her zaman alabilirsiniz. Android Central raporlar Hangi Samsung yanlışlıkla Alay Güvenlik Güncellemeleri sayfasında Galaxy A82 5G (henüz fotoğraf yok).

Telefon için teknik detay yok. Ancak, Söylentiler Galaxy A82 5G’nin Güney Kore’den yeni çıkan Galaxy Quantum 2’nin uluslararası versiyonu olabileceği söylendi. Bu durumda, 6,7 inç, 120 Hz ekran, 64 megapiksel ana kamera ve (işin garibi) yaşlanacaksınız, ancak yine de Snapdragon 855 Plus’ı alabileceksiniz. A Serisi, Galaxy S20 FE gibi amiral gemisi olmayan telefonlara yaklaşırken.

İlişkili: Samsung Galaxy A52 5G incelemesi

Quantum 2’de ayrıca 12 megapiksel ultra geniş kamera, 5 megapiksel Macintosh kamera ve sağlam 4.500mAh hızlı şarjlı 25 watt pil bulunur. Farklılıkları göz ardı etmesek de, bunların Galaxy A82 5G’ye taşınması şaşırtıcı olmaz.

Galaxy A82’nin satışa çıkıp çıkmayacağı, ne zaman satışa çıkacağı veya fiyatının ne olacağı belli değil. Her ne kadar Samsung’un yılın en önemli telefonlarından biri olabilir. Samsung, yonga kıtlığının yılın ikinci çeyreğinde cihazlarının satışlarını etkileyebileceği konusunda uyarıyor – 2018 işlemcili bir telefon, mevcut bileşenlerden daha fazla yararlanarak iş gürültüsünü azaltabilir.