samsung galaxy s22 artı duvar kağıdı

Zarif Ali / Android Otoritesi

  • Bir beta üretici yazılımı güncellemesi, Samsung Galaxy S22 için Android 13 testlerinin yakında başlayabileceğini gösteriyor gibi görünüyor.
  • Test, dünyanın bazı bölgelerinde Temmuz 2022’de başlayabilir.
  • Beta ayrıca Samsung’un en yeni One UI 5.0 dış görünümünü de içerecek.

Android 13 şu anda Google’ın Pixel telefonları için üçüncü beta sürümünde. Bununla birlikte, işletim sistemi için bir betanın yakında Samsung Galaxy S22 akıllı telefon ailesi için kullanıma sunulabileceğine dair bir söylenti var.

Devamını oku: Android 13 programı – Ne zaman başlayacak?

Göre Tizenhelp, Güney Kore’de Galaxy S22 serisi için beta üretici yazılımı tespit etti. S906NKSU2ZVF6 kullanıcı numarasına sahip ürün yazılımı beta sürümü, aynı zamanda şirketin kendi One UI 5.0 kaplaması için olan Android 13 beta içindir. Hikaye, bellenimin görünümünün, Galaxy S22 Android 13 güncellemesi için beta testinin Temmuz 2022’de Güney Kore’de ve belki de dünyanın diğer bölgelerinde başlayabileceği anlamına gelebileceğini söylüyor.

Android 13’ün birçok yeni eklemesi ve iyileştirmesi ortaya çıkarılmış olsa da, Samsung’un One UI 5.0’ı için çok fazla haber yapılmadı. Umarız, yakında bu telefon kaplamasının yeni özellikleri hakkında da somut bilgiler alacağız. Galaxy S22 telefonları Android 13 beta’da ilk crack’i alacak olsa da, önümüzdeki haftalarda ve aylarda diğer üst düzey Samsung telefonlarının beta test programına girmesine izin verilmesi bekleniyor.