Samsung Galaxy Z Fold 2'nin ekranı açık

Kredi: Eric Zeman / Android Kurumu

  • Bugün Samsung Galaxy Z Fold 2’nin fiyatı lansmanda olduğundan 200 dolara düşüyor.
  • Bu büyük indirime rağmen telefon hala 1.800 dolardan pahalı.
  • Ek olarak, Samsung, ek 100 ABD doları indirim yapabilecek bir tanıtım uygulaması başlatıyor.

Hiç şüphesiz Galaxy Z Fold 2, piyasadaki en iyi premium katlama modelidir. Xiaomi Mi Mix Fold ve Huawei Mate X2 dahil olmak üzere buna benzer başkaları olsa da, Fold 2’nin kullanılabilirliği, uygulamaları ve özellikleri başka hiçbir şey olamaz.

Tabii ki, bu telefon inanılmaz derecede pahalı ve 2.000 dolara mal oluyor. Ancak Samsung bugün resmi olarak fiyatı kalıcı olarak 200 dolara düşüreceğini ve düşüreceğini açıkladı. 1800 ABD doları. Yine de güzel bir madeni para, ama en azından etikete daha az şok vermeli.

Ayrıca bakınız: Samsung Galaxy Z Fold 2 İnceleme: Kavram Kanıtı

Yeni fiyatınıza bir Z Fold 2 alın Samsung.com. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki AT&T ve Verizon’da da mevcuttur.

Zaten bir Galaxy Z Fold 2’ye sahip misiniz veya bunu yapabilecek bir arkadaşınız var mı? Ardından, Samsung kredisinde 100 ABD doları veya yeni Fold 2’nin fiyatından fazladan 100 ABD doları alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için daha fazlasını okuyun.

Samsung Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip için yönlendirme programı

Amerika Birleşik Devletleri’nde Samsung, kapaklı telefonlar için yepyeni bir yönlendirme sistemi başlatıyor. Nasıl çalıştığı oldukça basit. Katlanabilir bir Galaxy Z sahibiyseniz ve bir arkadaşınızı doğrudan Samsung’dan bir tane almaya ikna ederseniz, arkadaşınız size telefonda fazladan 100 dolar kazandıracaktır. Ek olarak, Samsung.com’da çeşitli Samsung ürünlerine uygulayabileceğiniz 100 ABD doları tutarında ücretsiz kredi alacaksınız.

Buradaki tek önemli nokta, Amerika Birleşik Devletleri’nde (50 eyaletin tamamı ve Washington DC) yaşamanız ve 18 yaşın üzerinde olmanız gerektiğidir. Açıkçası, katlanabilir bir Galaxy Z’ye sahip olmanız ve onu bir Samsung hesabına bağlamanız gerekiyor.

Bu, arkadaşınızın ağır bir indirim katmanı almasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. Samsung Galaxy Z Fold 2’nin fiyatı 1.700 dolara ve Galaxy Z Flip’in fiyatı 1.100 dolara düşüyor.

Tavsiye programı hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.