Bugün, Samsung resmen Yeni bir tablet başlattı (Saat / saat سام موبایل“Fan Edition” markası ile bu, şirketin başarılı Galaxy Tab S7 serisinden daha büyük bir bütçedir.

Fan Edition monitörüne aşina olanlar, nasıl çalıştığının farkındadır. Samsung Galaxy Tab S7 FE, normal Tab S7’ye çok benziyor ancak fiyatını düşürmek için bazı özellikleri azaltıyor. Bu strateji ile akıllı telefonlar alanında büyük bir başarı yakalayan Samsung, 2020 yılında da favori telefonumuz Galaxy S20 FE oldu. Ancak bu, Samsung’un tablet markasını ilk kez kullanmasıdır.

İlişkili: En iyi tabletler için rehberiniz: işletim sistemi arızaları, seçenekler ve daha fazlası

Ne yazık ki, bu tablet şu anda yalnızca Rusya’da resmi olarak mevcuttur. Başka, Güney Kore’den bir rapor (Samsung ev çimi), bir süreliğine Rusya’ya özgü olabileceğini gösteriyor. Rapora göre, devam eden bir küresel çipin olmaması, Samsung’un daha geniş bir sürümünün piyasaya sürülmesini engelleyebilir.

Tablet, 4GB / 64GB LTE versiyonu için 49.990 Rus rublesinden (6 696) başlar. Ayrıca 54.990 ruble (65 765) fiyatla 6GB / 128GB LTE versiyonu da var. Bu fiyatlar garip çünkü Galaxy Tab S7’nin kendisi 649 dolardan başlıyor. Ancak, farklı ülkeler için fiyatlandırma nadiren tek taraflı olarak çevrilir.

Samsung Galaxy Tab S7 FE: Özellikler ve Özellikler

Galaxy Tab S7 FE, 2560 1, 1600 çözünürlüğe sahip 12,4 inç ekrana sahip. İçeride, iyi (ancak yine de orta sınıf) bir deneyim sağlaması gereken Qualcomm Snapdragon 750G işlemci var. Önde tek bir 5MP kamera ve arkada 8MP atıcı var.

Android 11 bu tableti destekliyor ve 45 watt kablo ile şarj edilebilen 10.090 mAh pile sahip.

Bu tablete sahip S Pen, orijinal Tab S7 modellerinde bulunan kalemin aynısıdır. Ancak, bu tabletin dahili bir tableti saklayacak yeri yoktur – kulaklık jakı değil.

Samsung Galaxy Tab S7 FE için siyah, gümüş, yeşil ve pembe dahil olmak üzere çeşitli renk seçenekleriniz var.