Samsung Galaxy Note 10 güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus güncellemeleri hakkında en son bilgileri bulacaksınız. Her cihaz için yazılımın güncel sürümlerinin detaylarını veriyor ve yeni güncellemeler olması durumunda sizi uyarıyoruz. Samsung genellikle tam seri güncellemeler yapar, ancak bu türe ve operatöre göre değişebilir.

  • Mevcut kararlı sürüm: Android 11
  • Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus ne zaman Android 12 alacak? 2022’nin başlarından ortalarına kadar (tahmini)

En son Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus güncellemeleri

9 Haziran 2021: Samsung şimdi Galaxy Note 10 serisi için yeni bir güncelleme sunuyor. İşletim sistemi N97xFXXS7FUEB olarak numaralandırılmıştır (saat saat) سام موبایل), Şu anda ABD’de ve diğer uluslararası konumlarda mevcuttur.

Bu güncelleme, Android 2021 güvenlik yaması ile birlikte gelir. Bu bir hata düzeltmesidir ancak yeni özellik yoktur.

Cihazınız için bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için Ayarlar > yazılım Güncelle ve üzerine dokunun İndir ve yükle.

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus için önceki güncellemeler

  • 15 Nisan 2021: Verizon’da bir Galaxy Note 10’unuz varsa, yolunuza çıkan yeni bir güncellemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. son Güncelleme (Saat / saat XDA Geliştiricileri) Cihazlara bir dizi kamera geliştirmesi getirir. Bu, ultra geniş lens, Otomatik Gece modu, daha fazla portre arka plan efekti ve daha fazlasını kullanırken Pro modunun kullanılabilirliğini içerir. Android 2021 güvenlik yaması da mevcuttur.
  • 25 Şubat 2021: Raporlara göre Samsung, Şubat ayı sonlarında Note 10 serisine One UI 3.1’i yayınladı. سام موبایل. Bu güncelleme, N97xFXXU6FUBD’nin ara yazılım sürümünü içeriyordu ve özel abonelik ve paylaşılan görüntülerden konum bilgilerini silme yeteneği gibi birkaç gizli özellik ekledi. Ayrıca geliştirilmiş kamera performansı güncellemeleri.
  • Ocak 2021: One UI 3.0’ın kararlı sürümleri nihayet Ocak ayında Verizon’da kullanıcılara sunuldu. Bu, Android 11’in Amerikalı kullanıcılarının Galaxy Note 10 serisi cihazlarındaki ilk tadıydı. One UI 3.0’ın piyasaya sürülmesinin ardından Samsung, telefonlar için Şubat 2021 Android güvenlik güncellemesini tanıttı. Gözlenen سام موبایل-Firmware sürümüne bir güncelleme getirin N97xFXXS6EUB2 Cihazı ve bazı güvenlik açıklarını yayar.
  • Eylül 2020: Eylül 2020’de Samsung, Note 10 ailesi (Lite ve 5G modelleri dahil) için One UI 2.5 güncellemesini yayınladı. سام موبایل Samsung’un özel Android kaplamasının bu sürümünün Wireless DeX desteği, yeni Pro Video Kamera özellikleri, eklenen klavye seçenekleri ve daha fazlasını içeren yeni özelliklere sahip olduğu bildiriliyor. One UI 2.5’in tüm ana özelliklerinin tam listesini burada görebilirsiniz.

Kullanmadığımız bir Samsung Galaxy Note 10 güncellemesi gördüyseniz bize bildirin! Başka bir güncelleme mi arıyorsunuz? Android 11 güncelleme izleyicimizi ziyaret ettiğinizden emin olun.