Samsung Galaxy S20 4 logosu

  • Samsung’un resmi web sitesinin Meksika versiyonu Samsung Galaxy S21 FE’ye atıfta bulunuyor.
  • Samsung, telefonun gelişini henüz onaylamadı, ancak tüm kanıtlar bunu gösteriyor.
  • Bu referans sadece bir yazım hatası olabilir, ancak Samsung muhtemelen Ağustos için hazırlanıyor gibi görünüyor.

2020’de Samsung, en amiral gemisi akıllı telefonlarından “Fan Sürümlerini” yayınlamaya devam etmeyi planladığını açıkça duyurdu. Açıklama, Samsung Galaxy S20 FE’ye olumlu yanıt verdikten sonra geldi.

Bunu göz önünde bulundurarak, Samsung Galaxy S21 FE’yi uzun zamandır bekliyorduk. Ancak Samsung, henüz yolda olduğunu resmi olarak açıklamadı. Reddedilme, Samsung’un Meksika web sitesinde Galaxy S21 FE’yi daha merak uyandırıyor.

İlk olarak Galaxy Club, Açılır menüde reklam olarak görünen yayınlanmamış telefona işaret ediyor. Bu resim, aşağıdaki metne sahip ve Fan Sürümü modeline atıfta bulunan iki Galaxy S21 telefonunu göstermektedir. Aşağıda kendiniz görün:

samsung galaxy s21 fe meksika 1024x539 1

Artık bunun sadece bir yazım hatası olması oldukça olası. Değeri ne olursa olsun, kendimiz için yanlış metni görmek için siteyi birçok kez yenilemeye çalıştık, ancak hiçbir zaman ortaya çıkmadı.

Bununla birlikte, Samsung’un cihazı basitçe hazırlaması ve web sitesi personeline silah atması da mümkündür. Bunun daha önce birçok kez olduğunu gördük.

Ek olarak, hepimiz Samsung Galaxy S21 FE’nin yolda olduğundan eminiz. Görüntülemeleri ve hatta bir çıkış tarihini açıkladık. COVID-19 salgını işe yaramadığı sürece, kesinlikle Samsung’un en son sürümü olan Fan Sürümü yakında piyasaya sürülecek.