OnePlus Nord Tomurcukları Giyen Kadın

TL; DR

  • OnePlus, Nord markalı ilk kulakiçi kulaklıklarını tanıttı.
  • OnePlus Nord Buds, şirketin şimdiye kadarki en düşük fiyat noktasıyla çok yönlü özellikler sunar.

OnePlus, bu yılın başlarında ilk Nord markalı işitme cihazı olan OnePlus Nord Buds’ı tanıttı. Şimdi ABD ve Kanada pazarları için buradalar.

Nord akıllı telefon serisi, OnePlus’ın orta sınıf teklifidir ve uygun fiyata sağlam tasarım ve performans sağlar. Şirket, Nord Buds ile aynı yaklaşımı benimsiyor ve şimdiye kadarki en uygun fiyatlı seçeneğiyle çok yönlü bir ses deneyimi sunuyor.

Ayrıca bakınız: OnePlus Buds Pro incelemesi

Nord Buds, Dolby Atmos ile eşleştirilmiş 12,4 mm titanyum dinamik sürücülere sahiptir. Kulakiçi kulaklıklar, gelişmiş arka plan gürültü filtrelemesi sağlamak için dört mikrofonun yanı sıra rüzgar gürültüsünü azaltmayı amaçlayan mekanik bir tasarım içerir.

Pil ömrü açısından, Nord Buds tek bir şarjla 30 saat birleşik çalma sağlarken, tek başına kulaklıklar yedi saat kullanım sağlar. Hareket halindeki kullanıcılar, yalnızca 10 dakikalık şarjla beş saate kadar ses çalma sağlamak üzere tasarlanmış Flash Charge’ı takdir edeceklerdir.

Kılıflı OnePlus Nord Tomurcukları

Kulakiçi kulaklıklar IP55 derecesine sahiptir ve ayrıca suya ve tere karşı korumaya yardımcı olmak için hidrofobik nano kaplama ile kaplanmıştır.

Kulakiçi kulaklıklar Slate Black renginde ve Haziran ortasında 39 $ veya 49 CAD $ karşılığında satışa sunulacak.