OnePlus uzun zamandır lider bir katil marka olmuştur. Bu marka, “Never Settle” sloganına sadıktır. Şimdi, katil bir amiral gemisi markası haline geldi – OnePlus 9 Pro’ya bakın. Birkaç yıldır Samsung Galaxy’ye bağlıysanız, sadakatinizi yeniden gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. İşte OnePlus 9’u daha iyi bir seçim yapan şeyler.

Ayrıca bakınız: OnePlus 9 Pro’nun İncelenmesi

inanılmaz derecede geniş

OnePlus 9 Pro’ya yükseltme arzusu, en üstte Hasselblad gücüne sahip inanılmaz geniş açılı bir kamera ile başlar. Tüm özelliklerinizi sarsıyor: 50MP çözünürlük ve Sony IMX766 net sensör. Ultra geniş fotoğraflarınızı geliştirmek için 48 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel telefoto seçeneğiniz de var.

Ayrıca bakınız: Ultra geniş kameralı telefonlar için eksiksiz bir rehber

Haselblad’ın ince ayarı, OnePlus 9 Pro’ya piyasadaki en yüksek çözünürlüğü verir. Ayrıca süper geniş sensörü sayesinde günün her saati en parlak görüntüleri ve videoları üretir. OnePlus ve Hasselblad sadece keskin bir kamera sistemi oluşturmakla ilgili değil. En sevdiğiniz fotoğrafları gerçek tutmak için doğal renk kalibrasyonunu harmanladılar.

Aşağıda OnePlus 9 Pro ve Galaxy S21 Ultra’nın bazı süper geniş fotoğraflarını karşılaştırabilirsiniz, ancak değiştirmek için daha fazla neden var.

İnanılmaz bir kameradan daha fazlası

OnePlus 9 Pro inanılmaz derecede geniş açılı bir kameraya sahip olsa da, bu sadece buzdağının görünen kısmı. Sadece 15 dakikalık şarj ile bir günlük maksimum güçle Warp Charge 65’in kabarma yeteneklerini sunar. Kablosuz gücü tercih ederseniz, 50 watt’a kadar şarj edebilir ve en kısa sürede normal modda kullanabilirsiniz. Öte yandan Galaxy S21 Ultra, kutusundan bir şarj cihazı bile çıkmıyor. Bunun yerine, 45 watt’lık bir şarj cihazı almak için daha fazla ödemeniz gerekir.

şarj şeması oneplus 9 pro

Temiz ve basit tasarımı nedeniyle uzun süredir OnePlus OxygenOS hayranıyız. Bu cihaz diğer markalardan beklediğiniz bataklık olmadan piyasaya girecek. Ayrıca Samsung’un uygulamalarını yalnızca birkaç durumda seçeneğe dönüştürdüğü biliniyor. Minimal UI genellikle bunu yapmanın en iyi yoludur ve OxygenOS bir kurye olarak teslim edilir. Ayrıca OnePlus, Android’in yeni bir sürümü yayınlandığında genellikle ücret alır.

OnePlus 9 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip parlak 6.7 inç AMOLED ekrana sahip. Hasselblad’ın sahip olduğu çok geniş ve net fotoğraflara hayran kalmanın en iyi yolu budur. Etkileyici Snapdragon 888 işlemciden güç alan ekran, 256 GB depolama alanı ile ihtiyacınız olan her şeyi avucunuzun içinde tutabilirsiniz.

OnePlus, gerçek bir oyun telefonu olarak son amiral gemisini yapmadı ancak favoriniz olarak gittiğinizde fark etmeyebilirsiniz. OnePlus 9 Pro, ihtiyacınız olan rekabet alanına biraz daha fazla güç katan özel bir oyun moduna sahiptir. Ayrıca, 360 Hz’e kadar dokunma tepkisini hızlandıran ve rakipleri çok geride bırakan Hyper Touch adlı tamamen yeni bir özelliğe sahiptir. OnePlus 9 Pro aynı zamanda Fortnite Mobile’ı 90 Hz’e kadar çalıştıran ilk cihazdır.

Neden hala değiştirmedin?

OnePlus, OnePlus 9 Pro’da gerçek bir katil amiral gemisi cihazı yarattı, öyleyse neden henüz değiştirmiyorsunuz? Galaxy S21 Ultra’dan daha uygun fiyatlı ve şimdi anlaşma daha da tatlı.

OnePlus 9 Pro, OnePlus.com’un yanı sıra T-Mobile, Best Buy, Amazon ve B&H’de 100 $ sınırlı indirimle mevcuttur. Tek yapmanız gereken aşağıdaki düğmeye gitmek ve piyasadaki en iyi geniş açılı kameralardan biri olan yeni cihazınızı almak.

Buradayken Instagram’da OnePlus’a göz atın oneplus_usa. OnePlus 9 Pro’dan daha fazla açı alabilir ve OnePlus’ın geleceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.