Güncellenme tarihi: 3 Mart 2021 (1:20 AM ET): Üçüncü işletim sistemi 11 beta oksijen OnePlus 7T ve 7T Pro için güncelleme. Güncelleme, sistem düzeltmeleri, Bluetooth hataları ve ağ kararlılığından başka bir şey değildir. Aşağıdaki değişiklikleri görün.

 • Sistem
  • Animasyonların kilidini açmanın etkisini optimize edin
  • Bazı durumlarda yavaş şarj sorununu çözdü
  • Ekranda kaydedilen videoları oynatırken oluşan birikim sorunu düzeltildi
  • Double Tap to Wake ile başarısız olma olasılığıyla ilgili küçük bir sorun düzeltildi
  • Netflix’in HD filmleri oynatamaması sorunu giderildi
 • Bluetooth
  • Bu sorun, Bluetooth aktarım protokolünü AptX olarak değiştirerek sessizce giderildi
  • Wi-Fi bağlantı kararlılığını iyileştirir ve internet kesintilerini azaltır

En önemlisi, OnePlus topluluğunun bir çalışanıdır Not alınmış OnePlus 7 ve 7T serisi için sabit Oxygen OS 11 güncellemesi “yapım aşamasında” ve “önümüzdeki günlerde” gelmesi bekleniyor.

Önceden kararlı Oxygen OS kanalı üzerinden beta sürümüne geçmek istiyorsanız, gerçekten zor değil. Rehberimizi buradan takip edin!


Hoşgeldiniz OnePlus 7T Ve OnePlus 7T Pro Güncelleme Merkezi Burada, bu iki cihaz için en son Android güncellemeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız, bunların mevcut sürümleri ve gelecekteki güncellemelerin ne zaman mevcut olacağı da dahil.

Hem 7T hem de 7T Pro, tescilli OnePlus Android kabuğu olan Oksijen kullanır. Oxygen OS, uzun süren hızlı güncellemelerle bilinir, bu nedenle bu sayfayı kontrol ettiğinizden ve sık sık ziyaret ettiğinizden emin olun.

OnePlus 7T ve 7T Pro’nun bazen aynı anda güncellendiğini unutmayın. Ayrıca T-Mobile OnePlus 7T sürümünün başka bir tarihte yazılım güncellemelerini alabileceğini unutmayın.


OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro güncellemeleri

 • Mevcut kararlı sürüm: Android 10
 • OnePlus 7T ve 7T Pro, Android 11’i ne zaman alacak? Mart 2021 (tahmini)

OnePlus 7T ve 7T Pro, sırasıyla 26 Eylül 2019 ve 10 Ekim 2019’da piyasaya sürüldü. Her ikisi de kutudan çıkar çıkmaz Android’in en son sürümüyle piyasaya sürüldü (Android 10). Her iki cihazın da gelecekte en az iki büyük Android güncellemesi alması bekleniyor – 2021’de Android 11 ve 2022’de Android 12. OnePlus 3T güncellenmiş dört Android çeşidi aldığı için 2023’te Android 13 güncellemesini de almaları muhtemeldir. bir ömür boyu (Marshmallow, Nougat, Oreo ve Pie).

Android 10 Android 11
OnePlus 7T – ABD kilidini açma Akım TBA
OnePlus 7T – T-Mobile ABD Akım TBA
OnePlus 7T Pro – Uluslararası Kilit Açma Akım TBA

7 Kasım 2019’da OnePlus, OnePlus 7T için Oxygen 10.0.5’i piyasaya sürdü. Bu güncelleme, Android güvenlik yamasını Ekim 2019’a getirdi ve ekranı etkinleştirirken çift dokunma hareketlerinde bir soruna neden oldu. Bu, bir dizi genel hata düzeltmesine ve kararlılık geliştirmesine ek olarak yapılır.

15 Kasım 2019’da OnePlus, OnePlus 7T için Oxygen 10.0.6 işletim sistemini piyasaya sürdü. Bu güncelleme, bekleme modunda güç tüketimi ve genişletilmiş fotoğraf özelliği için optimizasyonlar getirdi. Ayrıca arabalarda Bluetooth bağlantısını da geliştirdi.

OnePlus, resmi forum forumlarında Oxygen OS 10.0.6 güncellemesini duyurdu ve değişikliklerin tamamını (ancak kısa) görebilirsiniz. Buraya.

Bu arada, OnePlus 7T Pro Alınan Oxygen OS 10.0.4 güncellemesi. GSMArena Telefona Ekim 2019’a kadar bir güvenlik yaması getiren 166 MB’lık bir güncelleme gördü. Ayrıca, OnePlus 7T güncellemesi gibi bekleme modunu, Bluetooth’u ve ekran görüntülerini optimize etti. OnePlus, filmleri şarj ederken veya oynatırken siyah çubuk sorununu da düzeltti.

Ek olarak, her iki telefon da genellikle hata düzeltmelerine ve iyileştirilmiş kararlılığa sahiptir.

Ayrıca oku: Mevcut en iyi OnePlus 7T kılıfları

Aralık ayında OnePlus, OnePlus 7T için Oxygen OS 10.0.7 ve OnePlus 7T Pro için Oxygen OS 10.0.05’i piyasaya sürdü. Yeni güncellemeler, bazı uygulamaları başlatma, RAM optimizasyonunu yönetme, siyah beyaz ekran sorunlarını düzeltme ve Android güvenlik yamasını Kasım 2019’a kadar artırdı.

Son olarak, Şubat 2020 Getirdi OnePlus 7T Pro için Oxygen OS 10.0.7 (AB ve Global) ve 10.3.1 (Hindistan). Bu Ocak 2020 güvenlik yaması, hata düzeltmeleri ve diğer bazı küçük düzeltmelerle sonuçlandı.

Mart ayında, OnePlus 7T ve 7T Pro ilk Açık Beta güncellemelerini aldı. Bu Şubat 2020 güvenlik yaması güncellemesi daha iyi RAM yönetimi ve çeşitli hata düzeltmeleri getirdi. Ama en büyük şey, devam filmi olan Live Caption’dı. Google Piksel Galaxy S20 serisi ve ailesi.

İkinci Açık Beta, Mart 2020 güvenlik yaması, Anında Çeviri özelliği ve Uyarlanabilir Parlaklık geliştirmesiyle Mart ayının sonlarında piyasaya sürüldü.

Kısa bir süre sonra, OnePlus 7T Pro McLaren 5G, sürekli bir Oxygen OS 10.0.31 güncellemesi aldı. Güncelleme T-Mobile sürümüne tanıtıldı ve 5G geliştirmeleri, bir Mart yaması ve diğer genel hata düzeltmelerini içeriyordu.

Biz de gördük Açık beta 3 15 Mayıs’taki OnePlus 7T serisi için, kamera için kirli lens uyarıları, ultra geniş atıcı ile 4K kayıt ve saniyede 960 kare video getiriyor. Ayrıca Nisan 2020 güvenlik yamasını da paketledi. Beta 4 güncellemesini açın 21 Mayıs’ta geldi, bazı sorunları çözdü ve Mayıs 2020’de bir güvenlik güncellemesi yaptı.

Yakın zamanda OnePlus’ın 28 Mayıs’ta Open Beta 4’ü OnePlus 7T serisine güncellediğini gördük. Hindistan için Oxygen OS 10.3.3’ü ve küresel cihazlar için Oxygen OS 10.0.11’i güncelleyin XDA Geliştiricileri Ve bazı dikkat çekici özellikler getiriyor. Öne çıkan diğer özellikler arasında saniyede 960 kare kayıt, Hint cihazlarında Epic Games oyun içi mağaza ve Dolby Atmos desteği yer alıyor. Mermi Kablosuz Z.

Haziran ayında OnePlus, OnePlus 7T serisi için Beta 5 Oksijen’i piyasaya sürdü. Bu güncelleme, telefon sahiplerinin hoşuna giden iki yeni özellik ve birçok küçük düzeltme ekler. Bu güncellemeye yapılan en büyük eklemelerden biri, birçok kullanıcının uzun süredir istediği yeni karanlık mod değişikliğiydi. Haziran güvenlik yaması da bu güncellemeyle birlikte yayınlandı. Tüm değişiklikleri bulabilirsin Buraya.

4 Ağustos’ta OnePlus, daha sonraki küresel pazarlar için Oxygen 10.0.12 ile Hindistan’da OnePlus 7T için Oxygen 10.3.4’ü piyasaya sürdü. İçinde Forum YayınıŞirket, güncellemenin OnePlus Tomurcukları için destek eklediğini, birkaç yeni saat stili içerdiğini ve Android Temmuz 2020 güvenlik yamasıyla birlikte geldiğini ekliyor.

10 Ağustos’ta Oxygen OS Açık beta 8 Yeni kullanıcı yardım özellikleri, Mesajlar uygulama optimizasyonları ve iyileştirilmiş Wi-Fi iletim kararlılığı eklendi. Güncelleme ayrıca, bildirimler ve ekran koruyucular için küçük hata düzeltmelerinin yanı sıra Game Space ve Community uygulamalarında iyileştirmeler içeriyordu. Eylül için Android güvenlik güncellemesi ve Ağustos için GMS güncellemesi çok önemli.

Ekim ortasında, OnePlus 7T serisi, Oxygen işletim sisteminin yeni bir kararlı sürümünü piyasaya sürdü. AB ve küresel pazarlardaki 10.0.14 güncellemesi ve Hindistan’daki 10.3.6 güncellemesiyle, bu güncelleme Eylül Android telefon uygulamasına ve güvenlik yamalarına bir dizi düzeltme getirdi.

Kasım 2020’nin sonlarında OnePlus, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro için yeni bir Oxygen OS sürümü başlattı. Bu sayı AB ve küresel pazarlarda 10.0.15’e, Hindistan’da ise 10.3.7’ye ulaştı, bu ikisi için heyecan verici bir bakım yaması değildi. Ancak güncelleme, Kasım ayına ait bir güvenlik yaması getirdi.

Ocak 2021’de OnePlus, OnePlua 7T ve OnePlus 7T Pro’ya dayalı Android 11’in ilk beta sürümünü yayınladı. Uzun değişikliklerle birlikte güncelleme, telefon rafının tasarımında, kamera özelliklerinde ve ortam görüntüsünde birçok değişiklik gördü.

Android 11’in beta sürümü Şubat ayında da devam etti. İkinci OxygenOS 11 beta OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro AOD için güncelleme ikinci cihaza aktarıldı ve her ikisi için bir dizi sistem düzeltmesi yapıldı.


OnePlus 7T / 7T Pro güncellemesi hakkında ne düşündüğünüzü bize söyleyin ve kaçırdığınız yeni bir güncelleme görürseniz bize bildirin!

Başka bir cihazı mı güncellemek istiyorsunuz? Android 10 Genel Güncelleme İzleyici bağlantımızı ziyaret edin.