Ev Oksijen OS 12 Beta

سی. Scott Brown / Android Otoritesi

TL; doktor

  • Yeni bir rapor, entegre OnePlus işletim sisteminin gecikmelerle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.
  • Sonuç olarak, OnePlus 10 Pro bunun yerine dünya çapında Oxygen 12 ile gönderilebilir.
  • OnePlus 10 Pro’nun Mart ayında uluslararası pazarlara gireceği bildiriliyor.

Özellikle şirketin Oppo ile tam entegre hale gelmesiyle birlikte geleceğin entegre ve entegre OnePlus işletim sistemi hakkında çokça konuşuluyor. Ancak artık cildin içeri girmesi için biraz daha beklememiz gerekebilir gibi görünüyor.

Yeni bir rapora göre, Yogesh Barar ve Titra’dır 91 Mayıs, Entegre işletim sisteminde bir “gecikme” var ve OnePlus 10 Pro Universal’da kullanılamayacak. Bunun yerine telefonun Oxygen 12 işletim sistemini çalıştırmaya devam etmesi bekleniyor. Bu, cihazı ABD, Avrupa, Hindistan ve diğer uluslararası pazarlarda satın almak isteyenlerin en azından ilk başta daha tanıdık bir kabuğa sahip olabileceği anlamına geliyor.

“Gecikme”nin iptal anlamına gelmediğini belirtmekte fayda var. Bu rapor doğruysa, OnePlus 10 Pro global cihazlarının piyasaya sürüldükten sonra yeni bir dış görünüm güncellemesi almasını bekleyebiliriz.

Ayrıca bakınız: Entegre OnePlus işletim sistemi Color ve Oxygen OS’yi nasıl entegre eder?

OnePlus 10 Pro’nun kapsamlı tasarım değişikliklerine rağmen, bu telefonun yazılım deneyimi en tartışmalı özelliklerinden biri olabilir. Okuyucular, Color işletim sistemli bir OnePlus cihazı yerine oksijen işletim sistemli bir Oppo amiral gemisi alacaklarını daha önce belirtmişlerdi. Bu tek başına Oxygen OS’nin OnePlus deneyimine ne kadar entegre olduğunu gösterir.

Entegre işletim sistemlerine yaklaşan sıçramaya rağmen, OnePlus yükseltme taahhütlerinden feragat etmedi. Şirket, üç büyük Android yükseltmesi ve dört yıllık yükseltme sözü verdi. Ancak, şirketin yazılım desteği son zamanlarda düzenli ve güvenilir olmaktan başka bir şey değildi.

Yorum yapmak için OnePlus ile iletişime geçtik ve bir yanıt alırsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.