Nintendo Anahtarı Başlık 3

Curtis Joe / Android Otoritesi

Dünyanın en popüler akış hizmetlerinden biri olan Netflix, teknolojik alanın hemen hemen her köşesine ve buğusuna girmenin yolunu buldu. Akıllı TV’ler ve akıllı telefonlardan en yeni ve en iyi konsollara kadar birçok cihaza indirilebilir. Bu kadar yüksek taleple, Netflix’in Switch’te olması hiç de kolay değil gibi görünüyor. Ancak şu an itibariyle Netflix uygulaması olumsuzluk Nintendo eShop’ta mevcut. Yine de, Switch’inizde Netflix’i almak için bir geçici çözüm kullanabilirsiniz.

Netflix, geçmişte eShop’ta önceki Nintendo konsollarında mevcuttu. Wii’de askıya alındığı Ocak 2019’a kadar bir Nintendo uygulaması mevcuttu. Yakın zamana kadar Wii U, New Nintendo 3DS/3DS XL, Nintendo 2DS ve Nintendo 3DS/3DS XL el konsollarında mevcuttu. Artık Netflix, herhangi bir Nintendo konsolunda mevcut değil.

Daha fazla oku: Nintendo Switch satın alma rehberi: Bilmeniz gereken her şey

KISA CEVAP

Netflix, Nintendo Switch üzerinde Nintendo eShop’tan indirilemez. Ancak XDA-Developers’ın önerilerine uyarsanız ve Nintendo Switch’e Android yüklerseniz, Netflix’i herhangi bir Android tabanlı telefon veya tablet gibi cihaza indirebilirsiniz.

Nintendo Switch’te Netflix’i indirip izleyebilir misiniz?

patlamış mısır ile Netflix Hazır Fotoğraf 2

Değişir. Nintendo Switch’inizde Netflix’teki en iyi içeriğin tamamını yayınlamanın kolay bir yolunu arıyorsanız, bir tane bulamazsınız. Şu anda, Netflix’in Switch’inizle çalışmasını sağlamak için biraz daha ilgili ve teknoloji konusunda bilgili olmalısınız.

Ayrıca okuyun: İşte en iyi Netflix realite şovları için seçtiklerimiz

Switch eShop’ta Netflix indirilebilir mi?

Netflix şu anda Nintendo Switch eShop’ta indirilemiyor. Nintendo geçmişte bir numaralı önceliğinin video oyunları olduğunu belirtmişti. Akış hizmetleri arka planda kaldı ve üç yıl sonra Netflix hala Switch konsoluna geçmedi. Gizli yerleşik web tarayıcısı aracılığıyla Netflix’i bile izleyemezsiniz.

Ancak bu, tüm umutların kaybolduğu anlamına gelmez. Birçoğu Switch’te Netflix’in tadını çıkarır; tek sorun, Netflix’i çalıştırmak için uzun bir yol kat etmek zorunda olmalarıydı.

Ayrıca bakınız: Netflix’teki en iyi korku filmleri

Netflix'te ne izlenir?

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Switch’te Netflix nasıl edinilir

Switch’inizde Netflix’ten içerik akışı yapmak için Switch’inize Android işletim sistemi yüklemeniz gerekir. Bunu yapmak birkaç risk içerir, bu yüzden yapmadan önce ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Nintendo bunu resmi olarak desteklemediğinden, bunu yapmanızı önermiyoruz, ancak bunu kendi isteğinizle yapmanız için gerekli bilgilerle sizi donatmak istiyoruz.

XDA-Geliştiriciler Switch kullanıcılarının konsollarındaki belirli uygulamalara erişmesine izin veren bir sistemi başarıyla geliştirdiler. forumlarını okuyabilirsiniz burada Bu, sisteminize Android işletim sistemi kurmanın ne anlama geldiği ve içerdiği potansiyel riskler hakkında size tonlarca yararlı bilgi verir.

Android’i Nintendo Switch’inize yüklemeyi bitirdiğinizde, aslında bir Android tablet gibi davranacaktır. Bu, Netflix uygulamasını ve Spotify ve Twitch gibi diğerlerini doğrudan Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz anlamına gelir.

Ve yine, bunu yapmanın riskleri olduğunu unutmayın. Switch’inizin pil ömrü zarar görebilir ve Joy-Cons her uygulama ile uyumlu olmayacaktır.

patlamış mısır ile Netflix Hazır Fotoğraf 1

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Nintendo Switch eShop’ta hangi akış hizmetleri mevcuttur?

Switch’te Netflix’i kolayca yayınlayamasanız da, yerel olarak kullanılabilen başka akış hizmetleri de vardır.

Şu anda YouTube uygulamasını eShop’tan indirebilir ve ücretsiz veya ücretli içerik akışı yapabilirsiniz. Crunchyroll ve Funimation da eShop’ta mevcuttur.

Hulu da indirilebilir, ancak Hulu’dan akış yapmak için ücretli bir aboneliğiniz olması gerekir.