Bilekte Huawei GT 3 Pro gece ay saati kadranı

Kris Carlon / Android Otoritesi

Huawei, bu ayın başlarında Çin’de Watch GT 3 Pro’yu piyasaya sürdü ve esasen EKG işlevine sahip bir Watch GT 3 idi. Şimdi şirket, Watch Fit 2 ve diğer birçok saat ve aksesuarla birlikte saati küresel pazarlara getirdi.

Harmony OS’li Watch GT 3 Pro ile başlayarak, 43 mm Seramik varyantı ve 46 mm Titanyum seçeneği mevcuttur. Seramik seçeneği 1,32 inç 466 x 466 OLED ekrana sahipken, Titanyum modeli 1,43 inç 466 x 466 OLED ekrana sahip olduğundan, farklılıklar boyut ve malzemeden daha fazlasına indirgeniyor.

Huawei, belirli pil kapasitesi ayrıntılarını açıklamadı, ancak Seramik modelinin yedi güne kadar dayanabileceğini, Titanyum seçeneğinin ise 14 güne kadar sürebileceğini söylüyor.

Aksi takdirde, her iki Watch GT 3 Pro varyantı da dijital bir taç ve fiziksel yan düğme sunar. Öne çıkan sağlık ve zindelik özellikleri arasında belirli ülkelerdeki EKG işlevselliği (lansman sırasında mevcut olmasa da), SpO2 izleme, kalp atış hızı izleme, arteriyel sertlik algılama, cilt sıcaklığı izleme ve 100’den fazla egzersiz modu bulunur.

Diğer dikkate değer özellikler arasında 5ATM su geçirmezlik, 30 metreye kadar serbest dalış desteği, Bluetooth arama işlevi, 32 GB depolama ve yerel müzik çalma sayılabilir.

Huawei Watch Fit 2’ye ne dersiniz?

Huawei Watch Fit 2 resmi

Daha fitness odaklı bir teklif mi arıyorsunuz? O zaman Watch Fit 2 tam size göre olabilir. Yeni izleyicinin 1.74 inç OLED paneli, Watch Fit 1’in ekranından daha büyük olmasına rağmen, selefine benzer bir dikdörtgen ekran şekli bekleyin.

Huawei ayrıca 292 mAh pil, Bluetooth arama işlevi, WhatsApp arama özelliği, 32 GB depolama alanı ve yerel olarak depolanmış müziği çalma özelliği ile Watch Fit 2’de 10 güne kadar pil ömrü vaat ediyor.

Huawei başka neler duyurdu?

Şirketin ayrıca ortaya çıkaracağı üç ürünü daha vardı: Huawei Watch D, Huawei Band 7 ve Huawei S-Tag. Huawei Watch D’den başlayarak, tansiyon ölçümlerini elde etmeye yardımcı olmak için mini bir pompa kullanan ilk “bilek tipi kan basıncı izleme cihazı” olarak adlandırıyor. Firma, Watch D’nin tansiyon ölçüm aralığının geleneksel tansiyon okuyucularıyla karşılaştırılabilir olduğunu ekliyor.

Watch D, aksi takdirde EKG işlevi, kalp atış hızı takibi, SpO2 izleme, 70’in üzerinde egzersiz modu ve yedi güne kadar dayanıklılık gibi diğer özelliklere sahip bir akıllı saattir.

Bu arada, Huawei Band 7 fitness takipçisi, fitness takipçisi / akıllı saat yakınsama trendini sürdürüyor. Cihaz, 10 mm’den daha ince bir kalınlıkta ölçüm yaparken, Koşu Yeteneği İndeksi (RAI) adlı yeni bir koşu ölçüm sistemi, kalp atış hızı takibi ve 4.000’den fazla tema sunuyor.

Son olarak, Huawei’nin S-Tag’i, şirketin Çini izleyicileri ve Apple’ın AirTag sistemini devraldığı gibi görünüyor. Bununla birlikte, aslında koşmak için minyatür bir sensör merkezidir. Daha spesifik olarak Huawei, S-Tag’in ayak ve bel hareket verilerine dayalı olarak koşu duruşunuzu izlediğini söylüyor. Neyse ki, etiket aynı zamanda kadans, mesafe ve hızı kapsayan temel bisiklet desteği de sunuyor.

Huawei giyilebilir fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Eldeki Huawei GT 3 Pro egzersiz menüsü

Kris Carlon / Android Otoritesi

Huawei bize çeşitli ürünler için fiyat bilgisi verdi. Ancak, web’de listelenen farklı fiyatları gördük. Burada listelenen olası fiyatlandırma, belirli konumunuzla eşleşmeyecektir. Huawei’den bunu bizim için açıklamasını istedik.

Bu arada deri kayışlı 43mm Ceramic Watch GT 3 Pro için 499 € (~ 525 $), seramik kayışlı saat için 599 € (~ 630 $) ödemeyi bekleyebilirsiniz. Bu arada, deri veya floroelastomer kayışlı 46 mm Titanyum modeli için 369 € (~ 388 $) veya 499 € (~ 525 $) ödeyeceksiniz. titanyum kayışlı olanlar için.

Seramik modeli 8 Haziran’dan, Titanium modeli ise 30 Mayıs’tan itibaren satışa sunulacak. Her ikisi de Huawei Store, Amazon ve Currys’den temin edilebilecek.

Bu arada, Watch Fit 2 için piyasada olanlar üç modelden birini alabilirler. Spor kayışlı saat 149 € (~ 157 $), deri kayış 179 € (~ 188 $) ve çelik kayış 229 € (~ 241 $) fiyat etiketine sahip. İzleyici, 15 Haziran’dan itibaren Amazon, Currys ve Very üzerinden satışa sunulacak.

Aksi takdirde, Huawei Band 7 59 € (~ 62 $) ve Watch D 449 € (~ 472 $) fiyatla satılmaktadır. Huawei, S-Tag için fiyatlandırma veya bulunabilirlik hakkında herhangi bir bilgiye sahip değildi.