Apple AirPods Pro kulaklık şarj kutusu bir erkeğin elinde.

Apple AirPod’lar şüphesiz en yüksek kulaklık seviyesidir, ancak sağlıklı dozlarda Apple Tax ile birlikte gelirler. Aslında, piyasadaki en pahalılar. İyi haber şu ki, neredeyse her zaman İnternet’in her yerinde birçok AirPods fırsatı mevcut. Aramayı sizin için biraz daha kolaylaştırmak için devam ettik ve en iyi tasarrufları topladık.

Özel Fırsat: AirPods Pro’yu yalnızca 169,99 $ karşılığında edinin

Günlük işlemler için kablosuz şarj dosyasına sahip Apple AirPods Pro

Bu bölümde birkaç fırsat bulacaksınız AirPods Pro Aşağıda, ama hiçbiri bunun kadar iyi değil. Stok çalışırken, bir çift Günlük Çalma arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece 169,99 $ (80 $ indirim189,99 dolara satıyorlar ama promosyon kodumuzu kullanıyorlar AAPRO Ödeme yaptığınızda 20 dolar daha tasarruf edersiniz.

Ayrıca bakınız: En iyi ses alıcı kulaklıkları nelerdir?

AirPods Pro, aktif gürültü önleme, ter / suya dayanıklılık ve Apple cihazlarında hızlı eşleştirme özelliklerine sahip, etrafındaki en popüler gerçek zamanlı kablosuz kulaklıklardan biridir. Ayrıca çevreyi duymak için şeffaflık modu, tek şarjla maksimum 4,5 saat dinleme ve şarj çantasıyla 24 saat tam kullanım özelliklerine sahipler.

Bu AirPod’lar açık kutu perakende ambalajında ​​sunulur, ancak yeni durumdadır ve 90 günlük garanti ile gelir. İşleminizi incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Sınırlı bir bütçeniz varsa, standart bir çift ile başlamak için en iyi yer burasıdır. AirPod’lar. Aklınıza gelebilecek her davranış modelinde bulunurlar, ancak Apple cihazlarını tercih ederseniz, yine de hızlı ve güvenilir bir bağlantı sunarlar.

AirPod’lar, tek bir şarjla yaklaşık dört saat pil ömrü sunar, ancak bir şarj kutusuyla müziğe devam edebilirsiniz. AirPods hakkında yapmanız gereken en büyük seçim, kablosuz şarjlı bir çift mi yoksa kablolu şarjlı iyi bir çift mi istediğinizdir.

Ayrıca bakınız: En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Amazon, bir çift kabloyu kurtarmak için en iyi seçeneğinizdir, ancak aşağıdaki seçeneklerin tümüne göz atabilirsiniz:

Şarj etmek için AirPods Apple Recharge öğesine basın

Kablolu şarj kutusuna sahip Apple AirPod’lar

Kablolu şarj çantalarına sahip Apple AirPod’lar, özellikle başka Apple ürünleriniz varsa harika bir ses seçeneği sunar.

Kablosuz şarjlı Apple iPad'ler

Kablosuz şarj kutusuna sahip Apple AirPod’lar

Qi donanımlı herhangi bir pedde şarj etme özelliğine sahip AirPods’a yükseltin. Apple ve Apple ürünleri tarafından üretilen kulaklıkları kullanın.

Amazon’dan kablosuz şarj çantası da alabilirsiniz. 67 dolar (12 $ indirim) Mevcut durumunuz bozulursa veya zaten kablolu bir dosyanız varsa.

Airpod’ların tam incelemesini buradan okuyabilirsiniz SoundGuy’lar Buraya.


2. AirPods Pro fırsatları

Biraz daha özgürseniz ve mevcut en iyi AirPod’ları istiyorsanız, her şeyi bir çift AirPods Pro ile geliştirebilirsiniz. Üç boyutlu silikon uçlu şarj kutusu ve 24 saate kadar maksimum pil ömrü ile konforu artırırlar.

AirPods Pro ayrıca, müzik ve telefon görüşmelerini kontrol etmek için ses gürültüsünü ve basınca duyarlı bir basıncı iyileştirme yeteneğine de sahiptir. Harika Adorama fiyatı da dahil olmak üzere en iyi alışveriş seçeneklerinden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Apple AirPods Pro ürün resmi

Apple AirPods Pro

Bir çift Apple kulaklık alın ve Pro adının ekstra gücünün keyfini çıkarın. Geliştirilmiş şarj kutusu ve silikon kulak uçları ile gün boyu rahatça dinleyebilirsiniz.

İncelemenin tamamını okuyabilirsiniz Tam burada açık SoundGuy’lar.


3. Airpods Max fırsatları

AirPods Max 23 Elma Tartısı 1

AirPods Pro hayranıysanız ancak daha fazla seçenek istiyorsanız AirPods Max’i seveceksiniz. Ses kalitesi mükemmel olmasa da mükemmel, aktif gürültü engelleme ise sınıfta en iyisi. Bu özellik etkin olsa bile, şarj etmeden önce kulaklıklardan yaklaşık 20 saatlik pil ömrünü çıkarabilirsiniz.

İlişkili: Kulaklık 700 AirPods Max vs Bose Noise Bahis Gürültüsü

Apple olarak, teknoloji satın aldığınızda marka ve tasarım için para ödüyorsunuz ve AirPods Max burada da hayal kırıklığı yaratmıyor. Lüks bir görünüm ve his ile sağlam yapı kalitesi sunarlar. Uygun fiyatlı bir seçenek değiller, ancak Mükemmel incelemelerde derecelendirildi Kardeş sitemizden, SoundGuy’lar, Ve en azından bugün birkaç dolar tasarruf edebilirsiniz.

AirPods Max, beyaz arka planda iOS telefonla eşleşir.

Apple AirPods Maks

Apple ekosisteminde yaşıyorsanız ve AirPods Pro’nuzu seviyorsanız, AirPods Max sadece bir çift kulakta çok fazla aynıdır.

4. AirPods seçeneklerinde en iyi fırsatlar

Neredeyse yeni kulaklık pazarındaki herkesin AirPod’a ihtiyacı yok. Fiyata bağlı olarak, dikkatinizi çekmek için genellikle daha fazla ses vardır.

Önerilen birçok harika seçenek var SoundGuy’lar 100 doların altındaki en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar Ve AirPod’lar için en iyi seçenekler Listeler Bu yıldız tomurcuklarından bazıları artık mevcuttur. İşte bazı iyi öneriler:

Hala ses ticareti için açsanız, düzenli olarak güncellenen kulaklık ticaret merkezimizde onlarca seçenek bulacaksınız.