Duvar Kağıdı Çarşamba 2022 05 18

C. Scott Brown / Android Otoritesi

Çarşamba Duvar Kağıdına Hoş Geldiniz! Bu haftalık özette, telefonunuza, tabletinize ve hatta dizüstü bilgisayarınıza / PC’nize indirip kullanabileceğiniz bir avuç Android duvar kağıdı vereceğiz. Görüntüler buradaki insanlardan gelecek Android Yetkilisi hem de okuyucularımız. Hepsinin kullanımı ücretsizdir ve filigran olmadan gelir. Dosya biçimleri JPG ve PNG’dir ve çeşitli ekranlar için optimize edilmeleri için hem yatay hem de dikey modlarda görüntüler sağlayacağız.

En yeni duvarlar ve önceki haftalardaki tüm duvarlar için, bu Drive bağlantısına göz atın. Kendinizinkini göndermek ister misiniz? Bu makalenin en altına gidin.


Duvar Kağıdı Çarşamba: 18 Mayıs 2022

Başka bir hafta, paylaşmanız için başka bir harika Android duvar kağıdı seti! Her zaman okuyucularımızdan gönderiler aradığımızı unutmayın. Yaklaşan Çarşamba Duvar Kağıdı’nda resimlerinizden birini nasıl öne çıkarabileceğinizi öğrenmek için bu makalenin altına gidin!

Okuyucularımızdan telefonunuzda, tabletinizde veya PC’nizde harika görünecek üç harika görselimiz var. Her zamanki gibi, biz de bazı görüntüler var Android Yetkilisi takım.

İlk olarak, okuyucu Gustavo Molitor Porcides’ten Almanya’daki Hohenzollern Kalesi’nin harika bir fotoğrafını çektik. Gustavo bunu Baden-Württemberg’deki bir dağ olan Zeller Horn’dan ele geçirdi. Daha sonra, Oregon sahili boyunca çekilmiş, benzer şekilde inanılmaz bir köprü fotoğrafına sahibiz. Lynden Jeppesen. İnanılmaz bir şekilde, Lynden bunu bir Google Pixel 3a ile yakaladı! Son olarak, bir Google Pixel 2 kullanılarak Avin Tan tarafından fotoğraflanan Yosemite mavi sabahının ürkütücü derecede güzel bir fotoğrafını çektik. Gönderimleriniz için hepinize teşekkürler!

itibaren Android Yetkilisi Ekibimiz, Matt Horne’dan huzurlu bir günbatımı kumsal çekimimiz var. Ayrıca Rita El Khoury tarafından çekilmiş müthiş bir kırmızı ışık fotoğrafımız var. Son olarak, Jonathan Feist’ten muhteşem bir drone çekimimiz var.

Bu fotoğrafları yüksek çözünürlükte indirdiğinizden emin olun. bu Drive bağlantısı!

Kendi Android duvar kağıtlarınızı nasıl gönderirsiniz?

Duvar Kağıdı Çarşambaları projemize kendi katkılarınızı görmekten çok heyecanlıyız. Göndermeden önce, kurallar şunlardır:

  • Gönderimleriniz kendi eseriniz olmalıdır. Bu, çektiğiniz fotoğraflar, yarattığınız dijital sanat vb. anlamına gelir. Lütfen başkalarının çalışmalarını göndermeyin. Bu hiç hoş değil.
  • izin vermeyi kabul etmelisin Android Yetkilisi Android duvar kağıtlarınızı isteyen herkesle ücretsiz paylaşın.
  • Filigranlı resimleri kabul etmeyeceğiz. Bununla birlikte, makalenin kendisinde bir kredi ve bir bağlantı alacaksınız. Web sitenize, Twitter’ınıza, Instagram’ınıza vb. bağlantı verebiliriz.

Göndermeye hazır? Buraya tıklayarak bize bir e-posta gönderin. Sağlayabileceğiniz görüntünün en yüksek çözünürlüklü sürümünü, adınızı ve görüntünün ne olduğuna dair kısa bir açıklama eklemeniz gerekir. Sahibi olduğunuz bir sayfaya bağlantı vermemizi istiyorsanız, lütfen bunu da sağlayın, ancak bu isteğe bağlıdır.