İPhone Kulübü Android

  • Chatroom Clubhouse uygulaması nihayet Android’de bir beta sürümünü başlattı.
  • Bu uygulama hala bekleme listesine katılmanızı veya arkadaşınızdan bir davetiye almanızı gerektiriyor.
  • Amerika Birleşik Devletleri’ne erişim şu anda kısıtlanmıştır.

Clubhouse uygulaması, bu yılın başlarında teknoloji kentinde Clubhouse’un konuşmasıydı, ancak en büyük dezavantajı, yalnızca iOS ile sınırlı olmasıydı. “Evet” diyoruz çünkü şirket sonunda Android için beta sürümünü başlattı.

Tim, “Bugün, Android için Clubhouse’un hemen beta sürümünde kullanıma sunulacağını paylaşıyoruz,” dedi. Blog yazısı. Ne yazık ki, beta sürümü şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur.

Club House ekibi, “Aşamalı olarak bugün Amerika Birleşik Devletleri’ne başlayacağız, ardından diğer İngilizce konuşulan ülkeler ve ardından dünyanın geri kalanı” diye açıkladı. Şirket, yaygın olarak yayınlanmadan önce “önümüzdeki birkaç hafta içinde” geri bildirim toplamayı, düzeltmeler yapmayı ve birkaç yeni özellik üzerinde çalışmayı öneriyor. Bu nedenle, bu size daha fazla ülkede ne zaman bir kulüp binası bekleyeceğiniz konusunda doğru bir fikir vermelidir.

lütfen bekleyin.. Anketi indir

Hizmeti kullanmak için kaydolmanız veya bir arkadaşınız tarafından davet edilmeniz gerektiğinden, bu Amerika Birleşik Devletleri’nde bile tamamen ücretsiz değildir. Ancak ister ABD’de olun ister uygulamayı indiriyor olun Ayna APK, Şimdi kayıt olabilir ve kullanıcı adınızı rezerve edebilirsiniz. Ve iOS’ta bir arkadaşınızdan davetiye alırsanız, Android uygulaması ABD dışında çalışır.

Kulüp Evi Geliştiricileri rapor Android sürümünde çok fazla özellik bulunmamasına rağmen. Bu eksik özellikler arasında aşağıdaki konu, Instagram / Twitter hesaplarını bağlama, kulüp oluşturma / yönetme, uygulama / kullanıcı adını güncelleme ve daha fazlası yer alıyor.

Android’in kullanılabilirliği haberi de Twitter, Telegram ve Facebook gibi çok sayıda büyük hizmet olsa da, aynı hizmetler yalnızca sesi benimsiyor veya planlıyor. Android’deki Clubhouse’un çok geç olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sayfanın üst kısmındaki anketimize oy verebilir veya aşağıdaki Play Store listesine göz atabilirsiniz.