AT&T Aktif Zırh

Çevrimiçi tehditler, büyüyen dijital dünyanın en tehlikeli yönlerinden biridir. İster fiber internete bağlı olun ister hareket halindeyken, veri güvenliği, dolandırıcılık ve dolandırıcılık konusunda şüpheli endişeler vardır. Kendinizi ve ailenizi güvende tutmanın birçok maliyetli yolu vardır, ancak en mantıklı seçeneklerden biri AT&T ActiveArmor’dur.

Cihazlarınızı korumak için asla parlak bir zırhınız olmayacak olsa da, AT&T ActiveArmor Dijital dünyada neredeyse olabildiğince yakın. İşte bilmeniz gereken her şey.

Baskın dijital savunma

Tüm gün ve gece kablosuz güvenliğiniz için endişelenemezsiniz, ancak AT&T bunu yapabilir. Dolandırıcı aramaları otomatik olarak algılayan ve yardımcı olan ve sizi potansiyel spam tehditlerine karşı uyaran 7/24 aktif ağ güvenliği ile başka ne isteyebilirsiniz?

Robocall korumasını özelleştirmek ve hatta kendi kişisel engelleme listenizi oluşturmak için ücretsiz AT&T Call Protect uygulamasını indirebilirsiniz. Cihazların ve verilerin güvenliğini sağlamak da aynı derecede önemlidir. Ücretsiz AT&T Mobile Security uygulamasıyla, cihaz güvenliğini etkinleştirebilir ve veri ihlali uyarıları ve ipuçları alabilirsiniz.

En iyi AT&T uygulamalarıyla, kişisel kimlik izleme, güvenli tarama ve Wi-Fi koruması dahil olmak üzere AT&T Mobile Security uygulamasının gelişmiş arayan kimliğini ve diğer gelişmiş güvenlik özelliklerini hiçbir ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: AT&T Satın Alma Rehberi: Programlar, Fiyatlar ve Bilmeniz Gereken Diğer Her Şey

Lifinizi korumak için savaşın

Tıpkı kablosuz korumada olduğu gibi, ActiveArmor, fiber bağlantınızı korurken asla kapanmaz. Wi-Fi ağınıza bağlı herhangi bir cihaz için akıllı interneti veri tehditlerine karşı 7/24 korursunuz. Hepsinden iyisi, 300 Mbps hızında AT&T fiber ile kaydolurken + içerir

AT&T Internet Security, cihazlarınıza potansiyel olarak kötü amaçlı yazılım bulaştırabilecek bilinen güvenlik açığı olan siteleri engeller. Bu yerleşik koruma, tüm Wi-Fi ağınızı korumak için sağlanmıştır. Tek yapmanız gereken Akıllı Ev Yöneticisi programına katılmak. Bu, bilgisayar korsanları tarafından yetkisiz erişime karşı korunmaya yardımcı olur ve AT&T Internet Security, olası şüpheli aktarımları önlemek için çok çalışır.

Bir Wi-Fi ağını zırhla kilitlemek harika olurdu, ancak AT&T İnternet güvenliği iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bilgisayar korsanları konusunda endişeleniyorsanız, büyük mavi taşıyıcıdan emin olabilirsiniz.