Danmaku Unlimited 2, Android oyunları için cehennemin en iyi kurşunu ve ateş et

Kurşun cehennem oyunları, oyunlarda benzersiz bir türdür. Tür, NieR: Automata ve onun komik kurşun geçirmez sekanslarının piyasaya sürülmesiyle küçük bir geri dönüş yaptı. Bir şutun tadını çıkarmak, oyuncunun bunu tersine çevirmesine neden olur. Hala atış mekaniği var. Ancak amaç size uçan mermilerden kaçmak ve aynı zamanda kötü insanları vurmaktır. Yani, ortalama atış oyununuzla biraz farklı.

Mermi cehennemi türünün diğer isimleri arasında shoot up (veya kısaca shmup), mania shooter, Danmaku (kelimenin tam anlamıyla kurşun geçirmez yelek) ve STG (Japonca atış oyunları kısaltması) bulunur. Bu, yukarıdan aşağıya hava atıcılarında ve bazı aksiyon oyunlarında öne çıkan bir mekaniktir. Görünüşe göre, Android’de biraz küçük de olsa iyi bir kurşun cehennemi seçeneği var. İşte bulabileceğimiz en iyi mobil mermi oyunları.

Daha fazlasını buradan okuyun:


⑨ Mermiler

Fiyat: Ücretsiz (reklamlarla birlikte)

幕 弾 幕 nadir ve özgür görünen bir oyundur. Genellikle entegre renkli grafikler ve birçok zorluğun eşlik ettiği tam bir kaosa sahiptir. Bu, 1990’ların sonlarından kalma klasik bir cehennem oyunu olan Touhou’dan gelen bir baş belası ve bu, adını bu makalede kullanacağımız son sefer değil. Her durumda, bu iyi ve basit bir oyundur ve tamamen ücretsizdir ve uygulama içi satın alma işleminiz yoktur.

Bullet Hell ekran görüntüsü


AirAttack 2

Fiyat: Bedava

AirAttack 2, II.Dünya Savaşı’ndan bir hava atıcısıdır. Oyun, 22 savaş görevi, bir hayatta kalma görevi, inanılmaz derecede güzel 3D grafikler ve oynanacak beş uçak içeriyor. Oyunun diğer bazı özellikleri, Android TV desteğinin yanı sıra harici oyun pedleri desteğini içerir ve çevrimdışı oynayabilirsiniz. Oyun tür için iyi. Artı, kontrolleri öğrenmek kolaydır. Bu cihaz, bazı orta seviye ve düşük seviye cihazları bozabilir, ancak aksi halde tamamen iyidir.


Mermi Cehennemi Pazartesi serisi

Fiyat: Ücretsiz / her biri 4,99 dolara kadar

Şüphesiz, Bullet Hell Monday şu anda bu türdeki en iyi oyun. Bu seride Bullet Hell Monday, Bullet Hell Monday Black ve Bullet Hell Monday Finale dahil olmak üzere üç oyun bulunmaktadır. Bu oyunların tümü, çok sayıda mermi ile inanılmaz derecede renkli ve parlak grafik tarzı retro grafiklere sahiptir. Her oyunun oynanacak farklı bölümleri, kilidi açılacak farklı güncelleme türleri ve basit kontroller vardır. Geliştirici ayrıca .Decluster Zero yapar. Aslında, bu geliştiricinin dört oyunu da harika.


Muhafız kızlar

Fiyat: Ücretsiz / Maksimum 6,99 $

Guardian Girls, renkli grafikler ve animeden ilham alan karakterlerle harika bir sahne. Oyun, herkes için uygun olmayan bir hikaye modu içeriyor, ancak en azından patron dövüşleri, renkli savaşlar ve basit kontroller gibi bir dizi ortak şeyle var oluyor. Her on seviyede bir patronla savaşıyorsun. Oyun nispeten akıcı. Ek olarak, oyunun yeni başlayanlar için güçlü ve arkadaşça bir film müziği var. En popüler değil, ama sorun yok.


Matematik

Fiyat: Ücretsiz / Maksimum 2,49 ABD doları

Mathmare, gerçek çekimlerin olmadığı küçük bir stildir. Oyuncular, bir sonraki seviyeye ilerlemek için farklı atış düzenlerinden kaçarlar. Bu, oyun öğelerinin miktarını etkili bir şekilde yarı yarıya azaltır, ancak genel olarak güzel bir varsayılandır. Bu türdeki deneyimli oyuncular bu oyunu kolay bulabilir. Bu türdeki daha yeni insanların bundan zevk alması daha olasıdır. Bu, kendinizi kurşun geçirmez damar türüne tanıtmanın harika bir yoludur. Bu oyun aynı zamanda tüm test cihazlarımızda çok iyi çalışıyor.


Daha:


ShooMachi

Fiyat: Oynaması ücretsiz

ShooMachi cehennem gibi bir mermi oyunudur. Bu, gökyüzünde değil yerde meydana gelen dikey bir atıcıdır. Mekaniği neredeyse aynı olmasına rağmen. Kötü adamları aşağı çekerken mermilerden kaçarsınız, silahlarınızı ve zırhınızı yükseltirsiniz ve daha fazla öğenin kilidini açmak için oynamaya devam edersiniz. Oyun ayrıca çeşitli güçleri ve diğer öğeleri artıran ve artıran birkaç zorluk modu içerir. Geliştiriciye bağış yapanlar, reklamları kalıcı olarak kaldırabilir ve seviyeyi daha hızlı artırmak için yetkisiz XP işlemleri alabilir. Tek gerçek sorun, oyunun bir süre sonra tekrar edilebilmesi ve oyunun yeni ve daha çeşitli seviyeleri kullanabilmesidir.


Filo

Fiyat: Ücretsiz (reklamlı)

Squadron, mobil cihazlardaki en iyi ücretsiz kurşun cehennem oyunlarından biridir. Oyun, genellikle gördüğünüzden biraz daha yavaş, ancak akıcı ve başka türlü eğlenceli. Oyun ne kadar uzun olursa, o kadar zorlaşır. İlerledikçe geminizi yükseltebilirsiniz. Bu türdeki en derin oyun değildir ve genellikle 30 seviye vardır. Bununla birlikte, oyun, uygulama içi satın alımlar veya reklamlar olmadan tamamen ücretsiz olduğu için şikayet etmek zordur.


Sky Force Reloaded

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Sky Force, mobil cihazlarda en popüler hava atıcılarından biridir. Sky Force Reloaded en yeni seri ve çok iyi. Oyuncular seviyelerini tamamlar, gemilerini yükseltir ve aynı şekilde ilerler. Grafikler renkli ve mükemmel. Ayrıca oynanacak dokuz gemi, düzenli meraklılar için bonus kartlar ve kendi hızınızda oynayabilmeniz için birkaç zorluk modu vardır. Oyun bazı küçük işlemlerle ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar nispeten uysaldır ve oyun üzerinde fazla etkisi yoktur.


Tahoe Bin Gece Analizi

Fiyat: Bedava

Touhou Thousand Night Anamnesis, Touhou tarzı başka bir oyundur, ancak resmi bir Touhou oyunu değildir. Oyun, elden ele kaçmak için mermiler, patron acele ve tamamlamak için 12 tam aşama içerir. Oyuncular, daha kolay veya daha zor bir deneyim için nispeten zor olanı seçebilirler. İncelemelerin çoğu, bunun Android’de alabileceğiniz resmi Touhou oyununa yakın olduğu konusunda hemfikirdir, bu nedenle bu türün köklerini görmek isteyenler kesinlikle denemelidir. Oyun ayrıca mikro dönüşümler olmadan ücretsizdir.

Tohoo Anamysis Ekran Görüntüsü Bin Gece


AKA’DAN MAVİ’ye ve Danmaku Sınırsız 2

Fiyat: Sırasıyla 8,99 $ ve 3,49 $

AKA TO BLUE ve Danmaku Unlimited 2, her ikisi de hala gerçekten iyi olan iki eski stil oyundur. AKA TO BLUE oyun ve grafik olarak 90 oyun kalitesine sahiptir. Aynı zamanda gerçek ses çalma, otomatik bombalar gibi başlangıç ​​dostu özellikler ve birkaç başka harika şey içerir. Danmaku Unlimited 2 biraz daha geleneksel ve zordur. Dört zorluk seviyesi, birkaç farklı oyun modu ve düşük seviyeli cihazlar için grafik ayarları içerir. Her iki oyun da en son güncellemelerini 2017’de gördü, bu nedenle geliştiricilerin şu anda her iki oyunu da aktif olarak desteklediğini düşünmüyoruz. Bu öneri bunu zorlaştırıyor çünkü bunlar premium oyunlar (uygulama içi satın alımlarla tesadüfi değil). Her ikisi de test makinelerimizde hala çok iyi çalıştı. AKA TO BLUE aşağıdaki butonda mevcuttur Danmaku Unlimited 2 burada mevcuttur.


Bunları da okuduğunuz için teşekkür ederiz:

Android’de herhangi bir harika mermi oyununu kaçırdıysak, yorumlarda bize onlardan bahsedin! En son Android uygulamasına ve oyun listemize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz!