Resimde bir masanın üzerinde Sony WF-SP700N var.

Yeni kulaklık arıyorsanız, bize yardım edin. Birçok perakendeci bu tatil sezonunda çeşitli stillerde harika indirimler sunuyor. Bu, artık ülke çapındaki en iyi kulaklık fırsatlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca bakınız: Kulaklık Satın Alma Rehberi: Tüm kulaklıklar için bir başlangıç ​​kılavuzu

Ne aradığınızı bilmek zordur, bu nedenle sizin için bazı seçenekler oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Wireless ve wireless seçenekleri ile bazı kulaklık ve kulaklık fırsatları hazırladık. Kardeş sitemizi de ziyaret edebilirsiniz SoundGuys Daha fazla haber ve inceleme için

Özel Fırsat: Sony WF-SP700N kablosuz kulaklıklarda% 56 tasarruf edin

Amazon, Sony WF SP700N Gerçek Kablosuz Kulaklıklarla ilgileniyor

Sony, ses oyununun zirvesinde ve Gerçek WF-SP700N kablosuz kulaklık Artık en yeni şey olmayabilir, sadece daha uygun fiyatlı hale geldikleri anlamına gelir. Bu şimdiye kadar hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı, çünkü artık rekor düşük fiyatlı bir çift seçebilirsiniz. Yalnızca 79,99 ABD doları (100 $ indirimAmazon’da.

WF-SP700N taraklar, kompakt bir tasarımı güvenli bir oturma ve dijital gürültü engelleme ile birleştirerek antrenmanınız veya işe gidip gelmeniz için idealdir. Ter ve bası güçlendirirseniz, IPX4 sertifikalıdır ve sesi daha yoğun hissetmenizi sağlar.

Bu işlem herhangi bir zamanda sona erebilir, bu yüzden kendiniz kontrol etmek için aşağıdaki widget’ı tıklayın.

En iyi kulaklık fiyatları

Burada sunulan tüm işlemler, yazı yazılırken etkindi, ancak perakendeciler sürekli olarak alım satımları değiştiriyor. Listeyi en son teklifleri yansıtacak şekilde güncelleyeceğiz.


Kablosuz kulaklık fiyatları

Gri bir koltuk kolundaki Bose QuietComfort 35 II'nin resmi.

Bazı kablosuz kulaklıklarda bir çift kulaklık bulunur Avantaj – fayda – kar – fayda Kulaklıktan daha fazlası, çünkü daha büyük sürücüleri daha kaliteli malzemelerle bir araya getirebilirler. Neredeyse her durumda harika bir seçenek sunarlar, ancak pratik yaparken biraz ağırlaşabilirler.

Kablosuz kulaklıklar için en iyi seçeneklerden bazıları şunlardır:


Kablosuz küpe fiyatları

Kulaklık Fiyatları - Apple AirPods Pro

Kablosuz kulaklıklar genellikle seçimdir çalışmak Ve küçük boyutları sayesinde işlerinizi halledersiniz, ancak bunları gerçekten her yerde kullanabilirsiniz. İşte bulabileceğimiz en iyi tasarruflardan bazıları:

Cephaneliğinizde birkaç Apple ürününüz varsa, bu AirPods fırsatlarını da düşünmek isteyebilirsiniz:


Kablolu işlemler

Kulaklık Fiyatları - Sony MDR 7506 11 Kulaklık 1200x675

Biz dahil bazı insanlar SoundGuys Tim, yemin et Kablolu kulaklık. Bununla birlikte, kablolu kulaklıklar genellikle daha yüksek bir çıkışa sahip olabilir ve genellikle daha iyi ses kalitesi sunar. Ayrıca kablolu kulaklıkları şarj etmenize gerek yoktur, ancak kablo uzunluğu sınırlıdır.

Mümkün olan en iyi ses kalitesini istiyorsanız ve kabloya aldırış etmiyorsanız, kablolu kulaklıklar bunu elde etmenin tek yoludur. İşte bulabileceğimiz en iyi kablolu kulaklık fırsatlarından bazıları: